Patikėkite įmonės buhalteriją mums

Mūsų profesionalūs darbuotojai sutvarkys Jūsų buhalterinę apskaitą per trumpiausią laikotarpį už prieinamiausią kainą.

Buhalterinė apskaita Vilniuje ir buhalterinės paslaugos Visoje Lietuvoje nuotoliniu būdu. Buhalterijos tvarkymas mažoms ir didelėms įmonėms, bei privatiems asmenims. Konsultacijos visais buhalterijos klausimais. Rengiame mokesčių, statistikos ataskaitas ir deklaracijas kontroliuojančioms institucijoms, bankams, lizingo bendrovėms, VMI. Visais klausimais patarsime bei įvykdysime Jūsų visus buhalterinės apskaitos paslaugas bei lūkesčius.

Apskaitos paslaugos nuotoliniu būdu:

Nors randamės Vilniuje, tačiau be problemų galime nuotoliniu būdu teikti buhalterinės apskaitos paslaugas ir kituose miestuose esančioms įmonėms, bendrovėms bei privatiems asmenims. Šiuolaikinių technologijų pagalba bendravimas Jums patogiais kanalais. Visais klausimais patarsime bei įvykdysime Jūsų visas apskaitos paslaugas bei lūkesčius nuotoliniu būdu.

Apleistos buhalterijos tvarkymas:

Apleista buhalterija – tai ne tik Jūsų galvos skausmas, bet ir įstatymų pažeidimas. Nerekomenduojame iki tai uždelsti, bet jei jau taip gavosi, tada kreipkitės, turėsite nepriekaištingą ir pagal Lietuvos Respublikos norminius teisės aktus sutvarkytą buhalterinę apskaitą, kurioje bus ištaisytos ankstesnės klaidos. Visais klausimais patarsime bei įvykdysime Jūsų apleistos visas buhalterijos tvarkymo paslaugas bei lūkesčius.

Įmonės steigimas, likvidavimas:

Įmonės likvidavimo eiga Mes pasirūpinsime, kad vyktų viskas greičiau, paprasčiau ir be rūpesčių, mes galime tai padaryti už jus. Tai procedūra kurios metu yra pilnai nutraukiama ir užbaigiama juridinio asmens veikla, jis yra išregistruojamas iš juridinių asmenų. Visais klausimais patarsime bei įvykdysime Jūsų visas įmonės steigimo, bei likvidavimo paslaugas bei lūkesčius.

Finansinių ataskaitų paruošimas ir teikimas RC:

Finansinių ataskaitų teikimas registrų centrui. Finansinių ataskaitų elektroninių rinkinių pildymas ir teikimas, įmonėms, bendrovėms bei privatiems asmenims. Visais klausimais patarsime bei įvykdysime Jūsų visas finansines ataskaitas bei pateiksime dokumentus registrų centrui.

Verslo konsultacijos:

Verslo konsultacijos buhalterinėms paslaugoms ir apskaitai. Verslo steigimui bei jo įgyvendinimui. Verslo konsultacijos kiekvienam asmeniškai, tiek finansų, NT ar statybos srityse. Visos verslo konsultacijos įmonėms. Norite investuoti ar bendradarbiauti, kreipkitės ir visada rasime geriausią verslo sprendimą.

  • Buhalterinė apskaita Vilniuje
  • Apskaitos paslaugos nuotoliniu būdu
  • Įmonės steigimas, likvidavimas
  • Apleistos buhalterijos tvarkymas
  • Verslo konsultacijos
  • Finansinių ataskaitų paruošimas ir teikimas RC